Yvar financieel

 
Gratis offerte
 
offerte nederland
honda auto verzekering afsluiten
afsluiten wagenvezekeringen
beste koopsomen
nationale hypotheek
uitvaart verzekeringen
koers bath
verzekeringsadviseur Uithoorn
honden uitlaten
hypotheekadviseur Sliedrecht
 
 

Welkom op Yvar financieel,
rubriek Amicon Zorgverzekeringen arbeidsongeschiktheidsverzekering (AOV)

 

Amicon Zorgverzekeringen arbeidsongeschiktheidsverzekering (AOV) nieuws:

De Geus vraagt uitleg UWV over kostenoverschrijding

Uitgegeven: 17 juni 2004 08:48

AMSTERDAM - Minister De Geus (Sociale Zaken) heeft uitkeringsinstantie UWV opheldering gevraagd over kostenoverschrijdingen. Het Uitvoeringsinstituut Werknemersverzekeringen (UWV) heeft vorig jaar extra uitzendkrachten, ict-consultants en artsen moeten inhuren om vrijkomende plekken op te vangen na een groots ingezette reorganisatie. Hieraan was de organisatie 135 miljoen euro kwijt.

"Door het inhuren van de tijdelijke krachten hadden we te maken met een overschrijding van 240 procent. Dat klinkt veel. Maar gezien de reorganisatie kun je ook concluderen dat de 40 miljoen euro die was begroot, niet realistisch was", aldus een woordvoerster van het UWV donderdag.

Het is de tweede keer in korte tijd dat De Geus het UWV opheldering vraagt over kostenoverschrijdingen.


Voor meer informatie over Amicon Zorgverzekeringen arbeidsongeschiktheidsverzekering (AOV) adviseren wij u de site: Onafhankelijk hypotheekadvies met als uitkomst een lage maandlast te bezoeken.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Terug naar Yvar financieel